Január,
2023
2023. Január 31.
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
26 27 28 29 30 31 1 2023. January 1. , Sunday
2 2023. January 2. , Monday 3 2023. January 3. , Tuesday 4 2023. January 4. , Wednesday 5 2023. January 5. , Thursday 6 2023. January 6. , Friday 7 2023. January 7. , Saturday 8 2023. January 8. , Sunday
9 2023. January 9. , Monday 10 2023. January 10. , Tuesday 11 2023. January 11. , Wednesday 12 2023. January 12. , Thursday 13 2023. January 13. , Friday 14 2023. January 14. , Saturday 15 2023. January 15. , Sunday
16 2023. January 16. , Monday 17 2023. January 17. , Tuesday 18 2023. January 18. , Wednesday 19 2023. January 19. , Thursday 20 2023. January 20. , Friday 21 2023. January 21. , Saturday 22 2023. January 22. , Sunday
23 2023. January 23. , Monday 24 2023. January 24. , Tuesday 25 2023. January 25. , Wednesday 26 2023. January 26. , Thursday 27 2023. January 27. , Friday 28 2023. January 28. , Saturday 29 2023. January 29. , Sunday
30 2023. January 30. , Monday 31 2023. January 31. , Tuesday 1 2 3 4 5
Mutassa az összes kategória eseményeit


Legutolsó híreink

ELÉRHETŐSÉGEK

1146 Budapest Cházár András u. 10.

RADNÓTI HÁLÓZAT

Várunk minden Öregdiákot, Támogatót, Szülőt, Tanulót és Barátot, aki segíteni szeretne a Radnóti színvonalának fenntartásában, vagy csak érdekli, hogy milyen események zajlanak nálunk.

© 2023 ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium. Minden jog fenntartva.

Keresés