V06252017

Frissítve:2017-06-08 13:15:57

EN   DE

Back Ön itt van: Kezdőlap Eredmények Radnóti verseny eredményei

RADNÓTI VERSENY 2015/2016. tanév

2015-16

Név

 

Tanár

Hely

Bátaszéki matematika Gudra Georgina Anna 4. Pap Anna 1.
  Schwarczkopf Marcell 4. Győrffy Magdolna 2.
  Horváth Hanna Szabrina 5.a Iványiné Harró Ágota 3.
  Sándor Zsófia  5.a Iványiné Harró Ágota 6.
  Világi Áron 5.b Schubert M. Kornai J. 10.
  Farkas Izabella Fruzsina 6.b Hegyi Györgyné 3.
  Nagy Hanna Zsófia  6.b Hegyi Györgyné 4.
  Lazur Zsófia  6.b Hegyi Györgyné 9.
  Nguyen Bich Diep 7.b Bárth Balázs 8.
  Földes András Ottó 8.b Marcsek Gábor 4.
         
         
Öveges J. fizika Orbán Marcell Dániel 11.c Tomcsányi Péter 9.
         
         
Arany János irodalom Nemes Anna Zsófia 9.a Etédi Emőke ezüst diploma
  Papp Borbála 9.b Győri János ezüst diploma
  Gintli Fruzsina 9.a Etédi Emőke ezüst diploma
         
Mikola S. fizika Csonka Zsolt 9.c Gulyás János 40.
  Kocsis Bálint 10.b Tomcsányi Péter 15.
         
         
         
OÁTV angol Bálint Martin Attila 7.b Lengyel Zsuzsa 3.
  Komáromi Krisztina Panna 7.a Köves Katalin 22.
  Bánhidi Laura 8.c Miklósy Katalin 1.
  Földes András Ottó 8.b Patrik Zsolt 2.
  Kohári Laura Kamilla 8.b Patrik Zsolt 22.
         
         
Bolyai csapat magyar Mernyei Péter 11.B Törzsök Édua 2.
  Parragi Bálint Márk      
  Stadler Benedek      
  Tardos Tamás Gergő      
         
         
Bolyai matematika csapat Hevesi Márton Benedek 9.b Vad Szilvia, Török László 1.
  Jékely Boldizsár Lajos      
  Nagy András Márton      
  Szücs Leó Szilárd      
         
  Kocsis Levente Vajk  5.b Kornai Júlia, Schubert Mihály 3.
  Nguyen Dániel Cuong      
  Világi Áron      
  Világi Dávid      
         
tanárcsapat Kornai Júlia     2.
  Bárth Balázs      
  Schubert Mihály      
  Steller Gábor      
         
         
Bolyai termtud csapat Révész Vilmos 4. Pap Anna 2.
  Schwarczkopf Marcell      
  Száday Krisztina Judit      
  Zakor Zóra      
         
  Dichzházi András 8.b Pálinkó Dániel, Boncz Dániel 16.
  Földes András Ottó      
  Timár Ármin      
  Urbán Tamás Etele      
         
Kalmár László matematika Gudra Georgina Anna 4. Pap Anna 27.
  Nguyen Dániel Cuong 5.a Schubert Mihály 10.
  Hadházi-Borsos Mátyás 5.a Iványiné Harró Ágota 24.
  Farkas Izabella Fruzsina 6.b Hegyi Györgyné 4.
  Herskovits Dávid 6.a Bárth Balázs 13.
  Phan Viet Dung 6.a Bárth Balázs 17.
  Lazur Zsófia 6.b Hegyi Györgyné 24.
  Nagy Hanna Zsófia 6.b Hegyi Györgyné 25.
  Földes András Ottó 8.b Marcsek Gábor 10.
         
Zrínyi Ilona          matematika Csendes Luca 5.a Iványiné Harró Ágota 20.
  Lazur Zsófia 6.b Hegyi Györgyné 3.
  Farkas Izabella Fruzsina 6.b Hegyi Györgyné 15.
  Papp Balázs 7.c Paulovits Ferenc 16.
  Kovács Boldizsár 7.b Bárth Balázs 18.
  Timár Ármin 8.b Marcsek Gábor 22.
  Stadler Benedek 11.b Steller Gábor  21.
         
Varga Tamás matematika Nguyen Bich Diep  7.b Bárth Balázs 2.
  Kovács Boldizsár  7.b Bárth Balázs 5.
  Földes András  8.b Marcsek Gábor 10.
  Do Hoang Anh  8.b Marcsek Gábor 18.
         
Francia tollbamondás Parragi Bálint Márk 11.b Dávid Anna 5.
  Német Ákos    11.b Dávid Anna 10.
  Bartha Benedek András 13.c Rosenzweigné Pejtsik Júlia 2.
  Gyenge Ákos Barnabás 12.b Dávid Anna 7.
  Zimonyi Luca Villő 12.b Dávid Anna 10.
         
Arpinói Nemzetközi Ciceróverseny Ehreth Réka 11.A Nagy Piroska részt vettek
  Kullai Ádám Balázs 11.B Nagy Piroska  
         
         
Nemes Tihamér info Földes András Ottó 8.b Tasnádi Ildikó 14.
  Fuchs Gábor  9.a Tasnádi Ildikó 34.
  Komáromi Krisztina Panna  7.a Tasnádi Ildikó 5.
         
         
Arany Dániel matek Szücs Leó Szilárd 9.b Török László 2.
         
Dürer fizika csapat Eszterhás Tamara Petra 11.b Szalóki Dezső, Török László 2.
  Rokolya Kornél 12.c    
  Mócsy Márk 13.c    
         
Dürer kémia csapat Tamás Bálint 12.b Albert Viktor, Berek László, 2.
  Nguyen Hong Phuc 12.a Paulovits Ferenc, Balázs Katalin  
  Stabb Hannah Natalie 10.b Paulovits Ferenc  
         
Janikovszky Éva meseíró pályázat Világi Dávid 5.b Mozer Tamás 3.
         
KÖKÉL levelező verseny kémia Tamás Bálint 12.b Albert Viktor, Balázs Katalin 2.
         
Diákolimpiai selejtező versenyeken sikeresen szerepeltek        
informatika Mernyei Péter 11.b Szatmári Kálmán olimpikon
fizika Kádár István 12.b Szalóki Dezső, Gulyás János  
biológia Luu Hoang Kim Ngan 12.a Mándics Dezső olimpikon
biológia Tardos Tamás Gergő 11.b Molnár Katalin, Mándics Dezső  
         
         
Hevesy kémia Nguyen Bich Diep 7.b Balázs Katalin 2.

Támogatás


Minden segítőnknek köszönjük a támogatását!

Elérhetőségek

ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
1146 Budapest
Cházár András u. 10.
Tel.: 343-1731, 343-6716, 343-7257 (tanári)
Fax.: 343-6934
E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Web: http://www.radnoti.hu

Éves naptár

Eseménynaptár letöltése

Frissült az éves eseménynaptárunk
a 2016-2017-es tanévre.
 Innen letölthető!

Fontosabb linkek

Intézmények

E-napló

Fórumok

Közösség

 

Radnóti Hálózat

Várunk minden Öregdiákot, Támogatót, Szülőt, Tanulót és Barátot, aki segíteni szeretne a Radnóti színvonalának fenntartásában, vagy csak érdekli, hogy milyen események zajlanak nálunk.