V06252017

Frissítve:2017-06-08 13:15:57

EN   DE

Back Ön itt van: Kezdőlap Eredmények 38 döntős – lenyűgöző OKTV eredmények

38 döntős – lenyűgöző OKTV eredmények

Harmincnyolcan jutottak a legrangosabb, nagyobb diákok számára rendezett szellemi megmérettetés, az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) döntőjébe. Alább a sikeres versenyzők és felkészítő tanáraik nevei mellett immár a végeredmény is olvasható.

tantárgy versenyző neve     fölkészítő tanára  hely
angol nyelv I.  Fölsz Hanna 12 a Lángné Erdős Katalin 6.
angol nyelv I.  Mernyei Péter 11 b Véryné Pákolitz Éva 19.
angol nyelv I.  Juhász Kornél 12 b Miklósy Katalin 11. 
angol nyelv I.  Kullai Ádám 11 b Véryné Pákolitz Éva 35. 
angol nyelv I.  Luu Hoang Kim Ngan 12 a Lángné Erdős Katalin 13. 
angol nyelv II.  Katona Zsófia 12 c Patrik-Pirk Zsolt 26. 
angol nyelv II.  Szokolai Péter 13 c Palócné Bársony Katalin 4.
angol nyelv II.  Mizsei Berta Júlia 12 c Patrik-Pirk Zsolt 8. 
biológia I.  Diczházi Rita 12 a Pálinkó Dániel,Láng György 17. 
biológia II.  Tardos Tamás Gergő 11 b Molnár Katalin, Mándics Dezső 32. 
biológia II.  Luu Hoang Kim Ngan 12 a Mándics Dezső 40. 
fizika I.  Kádár István 12 b Gulyás János, Szalóki Dezső 3. 
fizika I.  Rokolya Kornél 12 c Török László, Szalóki Dezső 7. 
fizika II.  Gyenge Ákos 12 b Szalóki Dezső, Gulyás János 22. 
francia nyelv I.  Bartha Benedek András 13 c Rosenzweigné Pejtsik Júlia 3. 
francia nyelv I.  Fölsz Hanna 12 a Rosenzweigné Pejtsik Júlia 15. 
francia nyelv I.  Horváth Eszter Borbála 13 c Dávid Anna 26. 
francia nyelv I.  Zimonyi Luca Villő 12 b Dávid Anna 30. 
francia nyelv I.  Gyenge Ákos 12 b Dávid Anna 19. 
francia nyelv I.  Gyetvai Viktor 12 b Dávid Anna 20.
informatika II.  Tran Bach Khoa 11 b Szabó András 42. 
kémia I.  Kádár István 12 b Albert Viktor, Paulovits F, Berek L 6. 
kémia I.  Gräff Ádám Tamás 12 c Balázs Katalin 21. 
kémia I.  Stadler Benedek 11 b Balázs Katalin 10. 
kémia I.  Mándoki László 11 b Balázs Katalin 30. 
kémia II.  Luu Hoang Kim Ngan 12 a Albert Viktor 22. 
kémia II.  Tamás Bálint 12 b Albert Viktor, Balázs K, Berek L 12. 
latin nyelv Ehreth Réka 11 a Nagy Piroska 22. 
magyar irodalom Tóth Dorottya 13 c Fenyő D.György 27. 
magyar nyelv Parragi Bálint 11 b Törzsök Édua 21. 
magyar nyelv Endrey Mátyás György 12 c Mozer Tamás, Schiller Mariann 8. 
magyar nyelv Bakos Bendegúz 12 a Fenyő D.György 22. 
matematika II.  Kádár István 12 b Schubert Mihály 11. 
matematika II.  Mernyei Péter 11 b Steller Gábor 21. 
orosz nyelv Csobánczy Tekla Teodóra 12 a Vég Éva 5. 
filozófia Schultz Nóra 11. a Fazekas Gimn. vendégtanulójaként 2. 
filozófia Koós István 11. a Fazekas Gimn. vendégtanulójaként 12. 
filozófia Zimonyi Luca Villő 12 b Fazekas Gimn. vendégtanulójaként 16.

Elérhetőségek

ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
1146 Budapest
Cházár András u. 10.
Tel.: 343-1731, 343-6716, 343-7257 (tanári)
Fax.: 343-6934
E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Web: http://www.radnoti.hu

Éves naptár

Eseménynaptár letöltése

Frissült az éves eseménynaptárunk
a 2016-2017-es tanévre.
 Innen letölthető!

Fontosabb linkek

Intézmények

E-napló

Fórumok

Közösség

 

Radnóti Hálózat

Várunk minden Öregdiákot, Támogatót, Szülőt, Tanulót és Barátot, aki segíteni szeretne a Radnóti színvonalának fenntartásában, vagy csak érdekli, hogy milyen események zajlanak nálunk.