Sze08152018

Frissítve:2018-06-12 11:06:25

EN   DE

Nyári ügyelet

Nyári ügyelet

 A titkárságon az alábbi napokon lehet hivatalos ügyeket intézni délelőtt 9 és 12 óra között: július 4., 18., augusztus 8. és 22.

A tanév eredményei

A tanév eredményei

A tanévzáró ünnepélyt a 9.c mindenki legnagyobb megelégedésére szervezte.

Újabb utazásokkal folytatódik a „Mindenki másképp egyforma” c. Erasmus+ projekt

Újabb utazásokkal folytatódik a „Mindenki másképp egyforma” c. Erasmus+ projekt

Egy éve, 2017 tavaszán indult az iskola első külföldi tanárképzési pályázata az Erasmus+ program égisze alatt.

Táborok

Táborok

Az osztálykirándulások, nyári együttlétek mellett vannak több osztályt érintő táborok. A táblázat ezeknek az indulási-érkezési adatait, va...

Tanév vége, tanév eleje

Tanév vége, tanév eleje

A június, bár közeleg a szünet, még sok programmal, projekttel, vizsgával teli.

Átmeneti telefonszámon érhető el iskolánk

Átmeneti telefonszámon érhető el iskolánk

Az iskolát átmenetileg az alábbi telefonszámon és mellékeken lehet elérni:

411-6500 (ELTE központ) / 4050 porta

                          ...

Diákszínpad

Diákszínpad

A kisgimnazisták vetélkedését minden évben nagy érdeklődés övezi.

Augusztus 2018
H K Sz Cs P Szo V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Az e-naplóért kattintson ide
radnoti.ekreta.hu

Jó gyakorlatok

A Radnóti, mint referenciaintézmény vesz részt jó gyakorlatok átadásában. 

Menza étlap, ebédbefizetés

  

Innen letöltheti
a Menza aktuális étlapját
és megnézheti az ebédbefizetések időpontját!

Támogatás


Minden segítőnknek köszönjük a támogatását!

Elérhetőségek

ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
1146 Budapest
Cházár András u. 10.
Tel.: 343-1731, 343-6716, 343-7257 (tanári)
Fax.: 343-6934
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Web: http://www.radnoti.hu

Éves naptár

Eseménynaptár letöltése

Frissült az éves eseménynaptárunk
a 2017-2018-es tanévre.
 Innen letölthető!

A Radnóti-verseny díjazottjai 2013/2014

RADNÓTI VERSENY az alsó tagozat és az 5-8. évfolyam számára 2013/2014. tanév

  I. díj   II. díj   III. díj   Dicséret  
Alsó tagozatos NÉPDALVERSENY              
1-2. évfolyam Gudra Georgina Anna 2.            
3-4. évfolyam Acsády Zsófia 4.            
Alsó tagozatos MESEMONDÓVERSENY              
1-2. évfolyam Takács Fanni 2.            
3-4. évfolyam Fritsch Zsuzsanna Lilla 3.            
VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY              
vers                
5-6. évfolyam Wolf Sára  6.B Csefkó-Kis Veronika  5.B Fejér Anna Júlia 6.A    
7-8. évfolyam Tóth Fruzsina Kitti 7.B Berényi Péter  8.B Szőke-Milinte Botond  7.A    
próza                
5-6. évfolyam Sáránszki Anna Éva  5.B Dóczi Maja  5.B Jurenka Csenge Lili  5.B    
7-8. évfolyam Bogdán Gergő  8.B            
SZÉPIRODALMI PÁLYÁZAT              
Önálló szépirodalmi alkotás              
5-6. évfolyam Csefkó-Kis Veronika  5.B Bejczy Veronika Hanna 5.B Hevesi Zoltán Máté 5.A Lukács Réka 6.B
7-8. évfolyam Tarnai Zsófia Eszter 8.A Gáspár Miksa 7.A Ferenczi Bora 7.A Domokos Dalibor Bertalan 7.A
          megosztva      
          Bakó Lili Anna 8.A    
FANTÁZIALAND                  
társadalomismereti csapatverseny Elek Péter 5.A Csefkó-Kis Veronika 5.B Bejczy Veronika Hanna 5.B    
  Gedeon Áron 5.A Hulman Tímea 5.B Jurenka Csenge Lili 5.B    
  megosztva   Kelemen Réka 5.B Prokics Hanna Luca 5.B    
  Kiszely Anna Eszter 6.B Sáránszki Anna Éva 5.B        
  Kovács Kitti Virág 6.B            
  Trencsényi Panna Sára 6.B            
ANGOL                
Angol hallás utáni verseny Stevens Dániel Jonathán 7.C            
Akadályverseny                
5. évfolyam Fóti Neszta 5.A Nádori Jakab 5.A Csefkó-Kis Veronika 5.B    
  Killin Beáta 5.A Tóth-Rohonyi Iván 5.A Hulman Tímea 5.B    
  Komáromi Krisztina Panna 5.A Pintér Barnabás 5.A Kelemen Réka 5.B    
  Urbán Luca 5.A            
6. évfolyam Kaló Zsófia Dóra 6.A Jándi Margit Angéla 6.B Nguyen Florence 6.A    
  Kiss Ráhel Renáta 6.A Kincses Flóra 6.B Nguyen Zsófia Ly 6.A    
  Máté Réka Dorottya 6.A Kohári Laura Kamilla 6.B Terjék Ágota 6.A    
  Sólymos Dóra 6.A Lukács Réka 6.B Vamper Laura Dea 6.A    
                 
          Földes András Ottó 6.B    
          Reszegi Márton József 6.B    
          Sziklai András 6.B    
          Urbán Tamás Etele 6.B    
e-könyv-író verseny                
7-8. évfolyam Borsi Anna 7.Ny Kurdi Barnabás 8.B Nagy Iván László 8.B    
      Smátrola Eszter 8.B        
MATEMATIKA csapatverseny              
Kis MACSEK Barczi Milán 7.A Csengery Bernát András 7.Ny Bakó Lili Anna 8.A Maróti Zsombor 7.B
  Máth Benedek Huba 7.A Pordán Domonkos 9.C Fóti Adorján 8.A Máté Jakab Alajos 7.B
  Oláh Levente 7.A Schrödl Balázs 9.C Fóti Neszta 5.A Patrik-Pirk Domonkos 7.B
      Soós Hanna Mirtill 9.C Kálmán Zétény Balázs 8.A Reviczky Marcell 7.B
      Vereckei Péter 7.Ny Nádori Jakab 5.A Vitai Kitti  7.B
          Szentpáli-Gavallér Csaba 9.C    
              Földes András Ottó 6.B
              Hevesi Márton Benedek 7.B
              Nagy András Márton 7.B
              Szücs Leó Szilárd 7.B
              Urbancsek Balázs Bence 7.B
TERMÉSZETISMERETI KALANDTÚRA              
  Farkasházi Levente 6.B Kaló Zsófia Dóra 6.A Kovács Kitti Virág 6.B    
  Földes András Ottó 6.B Nguyen Florence 6.A Maczik Laura Míra 6.B    
  Reszegi Márton József 6.B Shemesh Sára 6.A Széplaki Anna 6.B    
  Sziklai András   Sólymos Dóra 6.A Wolf Sára 6.B    
BIOLÓGIA csapatverseny              
 7-8. évfolyam + 9.C (poszterkészítés) Bárdos Orsolya 9.C Bender Jonathan Andrzej 7.C Csonka Zsolt 7.C    
  Kepes Kata Mária 9.C Iván Károly 7.C Lavró Péter András 7.C    
  Lawson Adrienn Hai-Binh 9.C Tóth Kristóf Gábor 7.C Pór Dániel Endre 7.C    
  Soós Hanna Mirtill 9.C     Stevens Dániel Jonathán 7.C    
                 
prezentációs verseny Nemes Borbála Dorottya 9.C            
  Virág Anna Zsófia 9.C            
FIZIKA CSAPATVERSENY              
8. évfolyam Doan Thi Trang Thanh 8.B Bende Mátyás 8.A Gyümölcsös Gergely 9.C    
  Kiss Kocsárd Benedek 8.B Szabó Rozina Eszter 8.A Mészáros Bálint 9.C    
  Széles Márk 8.B Tran Thanh Binh 8.A Moró Márton 9.C    
KÉMIA                
7. évfolyam Szabó Balázs 7.A Magyar Balázs 7.A Nagy András Márton 7.B    
                 
8. évfolyam Burlacu Péter Dániel 8.B Kiss Kocsárd Benedek 8.B Tran Thanh Binh 8.A    
KÉPZŐMŰVÉSZETI PÁLYÁZAT              
A jövő járművei (5-8. évfolyam) Hevesi Zoltán Máté 5.A Vajda Máté 7.A Kórodi Kristóf 5.A    
Alagsori sziklabarlang átalakítása (5-8. évfolyam) Széplaki Anna 6.B Bitter Hanna Linda 6.A        
                 
A zene és én (7-12. évfolyam)     Trencséni Sára Réka 7.C Valent Veronika 7.C    
TÖRTÉNELEM CSAPATVERSENY              
Nagyszüleink ifjúsága (7-8. évfolyam) Ecseki Andor Áron 8.B Ferenci Bora 7.A Bender Jonathan Andrzej 7.C    
  Lipcsei Bence 8.B Nemes Anna Zsófia 7.A Fábián Anna 7.C    
  Nagy Iván László 8.B Szőke-Milinte Botond 7.A Kerekes Anna Zoé 7.C    
          Miró Anna Dorka 7.C    

RADNÓTI VERSENY a 9-12. évfolyam számára 2013/2014. tanév

 
  I. díj   II. díj   III. díj   Dicséret  
ANGOL                 
Hallás utáni szövegértés verseny  9. évfolyam Panyi Róbert 9.A Schultz Nóra 9.A        
Hallás utáni szövegértés verseny  10. évfolyam Fölsz Hanna 10.A Pomaházi Bálint 10.B Molnár Milán Jeromos 10.A    
Műfordítási verseny Endrey Mátyás György 10.C            
Történetírási pályázat Luu Hoang Kim Ngan  10.A            
MAGYAR                 
Vers- és prózamondó verseny Kertész Fanni Ajna  11.C Egri Zsófia Gizella  12.A Reseterics Luca Zsófia  12.A    
  megosztva              
  Malmosi Mira  12.A            
Önálló szépirodalmi alkotás             Lenkovics Karolina 12.A
Esszéíró pályázat Máth Beáta Virág 10.C Kelényi Bernadett 11.A László Lívia 11.A    
KOMPLEX IRODALOM-TÖRTÉNELEM csapatverseny             
  Almássy Anna Mirtill 10.C Háberman Dávid 9.A Fekete Marcell Richard 12.D Gerlei Anna Eszter 12.A
  Benke Bálint 10.C Koós István 9.A Kerékgyártó Anna Írisz 12.D Köles Kata Judit 12.A
  Katona Zsófia 10.C Panyi Róbert 9.A Koppány Gergely 12.D Pünkösti Noémi Orsolya 12.A
    Koppány Csenge 10.C Schultz Nóra 9.A Munkácsy Balázs 12.D Reseterics Luca Zsófia 12.A
MATEMATIKA                
KisMACSEK Mócsy Márk 11.C            
                 
NagyMACSEK Almási Bence Ákos 11.A Mándoki László 9.B Hoang Anh Tuan 11.A    
  Békefi Bálint 11.A Nguyen Hai Yen 9.B Kovács Bálint 11.A    
  Gál István Marcell 11.A Pünkösti Noémi Orsolya 12.A Nguyen Vi Vien 11.A    
  Somogyi Péter 11.A Ta Dieu My 9.B Stadler Benedek 9.B    
FIZIKA mérési jegyzőkönyv              
9. évfolyam Gräff Ádám Tamás 10.C Honti Kristóf 9.A Mernyei Péter 9.B    
  Kasza Árpási Miksa 10.C Panyi Róbert 9.A Stadler Benedek 9.B    
  Katona Zsófia 10.C Temesvári Bence 9.A Tados Tamás Gergő 9.B    
                 
10. évfolyam Gerőcz Emőke Zsanett 10.B Fölsz Hanna 10.A Gulyás Barnabás Gergely 10.B    
  Nagy Máté 10.B Gáspár Zsófia 10.A Porkoláb Gábor László 10.B    
  Strábel Tamara Erzsébet 10.B Sós Dániel 10.A Tamás Bálint 10.B    
BIOLÓGIA prezentációs verseny    Mándoki László 9.B Antal Virág 9.B    
9-10. évfolyam     Nguyen Hai Yen 9.B Eszterhás Tamara Petra 9.B    
      Ta Dieu My 9.B Nguyen Thuy An 9.B    
FRANCIA műveltségi verseny Do Tú Vy 11.C Temesvári Fanni 12.A Biró Danijar Áron 9.B    
  Havasi Márton 11.C Lenkovics Karolina 12.A Bajnai András 9.B    
  Horváth Eszter Borbála 11.C     Parragi Bálint Márk 9.B    
NÉMET                
Műfordítás pályázat                
 10. évfolyam Kukolya Kamilla 11.C Gáspár Zsófia  10.A        
 11-12. évfolyam Békefi Bálint 11.A            
LATIN                
 Kultúrtörténeti vetélkedő (9. évfolyam) Koós István 9.A            
 Zárthelyi fordítás (10. évfolyam) Szokolai Péter 11.C            
 Zárthelyi fordítás (11-12. évfolyam) Fekete Marcell Richard 12.D     Tarján Dorottya 11.B    
  megosztva              
  Kuti Petra 12.B            
OROSZ                
 Kultúrtörténeti csapatverseny Imre Lukács 11.A Kerepes Mária 12.A Nagy Ágnes Nóra 12.A    
  Sebők Máté 11.B Lenkovics Karolina 12.A Őri Eszter Anna 12.A    
  Soós Kende Máté 11.A Köles Kata Judit 12.A Reseterics Luca Zsófia 12.A    
KÉPZŐMŰVÉSZETI PÁLYÁZAT              
Plakáttervek (7-12. évfolyam) Hajnal Natália Abigél (különdíj) 9.A            
A zene és én (7-12. évfolyam) Kerékgyártó Anna Írisz (különdíj) 12.D            
FOTÓPÁLYÁZAT                
  Nagy Eszter Judit 9.B Rajnai Zsuzsanna 9.B Rajnai Zsuzsanna 9.B    

Fontosabb linkek

Intézmények

E-napló

Fórumok

Közösség

 

Radnóti Hálózat

Várunk minden Öregdiákot, Támogatót, Szülőt, Tanulót és Barátot, aki segíteni szeretne a Radnóti színvonalának fenntartásában, vagy csak érdekli, hogy milyen események zajlanak nálunk.